large
Nemocnice Písek, a.s.
Karla Čapka 589
397 01 Písek
Tel.: +420 382 772 111
IČO: 26095190

Mapa areálu

MapaMala


banner PACIENTI2019

 
  BannerINKONT

Komerční sdělení

 

Facebook50

 
     Lékaři písecké nemocnice se aktivně zapojili do vzdělávání budoucích zdravotníků. Se studenty Střední zdravotnické školy v Písku absolvují workshopy, na kterých se dělí například o své zkušenosti s praktickou léčbou nebo o poznatky z medicíny.

     „Naši studenti už řadu let chodí na praxi do nemocnice. Účast lékařů na workshopech přímo ve škole je něčím novým. Tímto způsobem chceme zvýšit kvalitu vzdělávání a odborné přípravy a posílit význam našich absolventů na trhu práce,“ uvedla ředitelka Střední zdravotnické školy Písek PhDr. Helena Šatrová.

      Do konce letošního školního roku se výuky zúčastní lékaři z oddělení ARO, gynekologicko-porodnického, chirurgického, ortopedického a odborníci z laboratoří. „Tuto aktivitu vítáme, neboť navážeme kontakty s našimi potenciálními zaměstnanci a lépe je připravíme na práci v nemocnici. Jsem rád, že se po krůčcích vracíme k dobrému modelu z minulosti, kdy lékaři byli nedílnou součástí vzdělávacího systému na zdravotnických středních školách.“ řekl ředitel Nemocnice Písek, a. s., MUDr. Jiří Holan.